K-13 Fixed 13 мм Фіксована опора Karoapp

K-13 Fixed 13 мм Фіксована опора Karoapp

22.24грн
Виробник:
Код товару: KP-13
 • Версія для друку:
 • Наявність: В наявності

  Огляд

  Фіксована опора Karoapp 13 мм для фальшпідлоги з керамограніту, дерева та решіток Регульована опора Karoapp KP-13 Fixed 13 мм   Діапазон регулювання висоти:&...

  Опис Продукта

  Фіксована опора Karoapp 13 мм для фальшпідлоги з керамограніту, дерева та решіток

  Регульована опора Karoapp KP-13 Fixed 13 мм 

   Діапазон регулювання висоти: 2 мм.

  < p>Регульовані опори Karoapp  – це технологічне та  сучасне рішення для швидкого монтажу несучого каркасу та облаштування всіх видів терасних покриттів, пішохідних фонтанів, створення фальшпідлог громадських, офісних просторів та серверних кімнат. Система регульованих опор - це альтернативне рішення щодо організації бетонної стяжки для вирівнювання підлоги під фінішне покриття. Система регульованих опор дозволяє компенсувати нерівності та ухили поверхні без додаткових витрат.    

   Кожна опора Karoapp розрахована на навантаження понад 900 кг.  Установка регульованих опор проводиться без механічного фіксування до основи. В окремих випадках, коли необхідно зафіксувати опору – у нижній частині опори передбачені отвори для кріпильних елементів.  Установка несучих лаг або плит проводиться на верхню частину опори за допомогою фіксатора для лаги або плитки. Готова конструкція під власною вагою стає стабільною та нерухомою. Ми пропонуємо повну систему комплектуючих, необхідних для зручності та швидкості монтажу: спеціальні фіксаториз'єднувальні планкикомпенсаційні прокладки і  ;коректори кута нахилу.

   Використання системи регульованих опор дозволяє в короткий термін створити покриття необхідної висоти без зміни висоти фасаду будівлі та не перевантажувати поверхню для облаштування терас, відкритих балконів, майданчиків та зон відпочинку.

  Форма та конструкція опор спеціально спроектована для максимально якісного та надійного способу монтажу покриття, в якості якого можна використовувати:

  • Плиткові матеріали з керамограніту, полікарбонату, скла
  • Дошку з натурального дерева та композитних матеріалів
  • Грати з металу та полімерних матеріалів
  • Лаги з металу та дерева для укладання терасної дошки


  Опори Karoapp для фальшполу – це ефективне сучасне рішення для швидкого монтажу каркасу та облаштування всіх видів терасних покриттів, пішохідних фонтанів, створення фальшпідлог громадських, офісних просторів та серверних кімнат.  Фальшпідлога являє собою платформу з панелей листового або плиткового покриття, яка спирається систему з опор. При влаштуванні такої основи покриття укладається з невеликими відступами для моментального відтоку води під покриття, не утворюючи калюж.

  Написати відгук

  Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре
  Перевірка
  -57%

  BONA CLEANER Клінер

  250.00грн    588.00грн  

  Кліпса монтажна

  21.25грн
  -58%
  -58%

  Лага ДПК 50 х 30 WoodPlastic

  238.00грн

  Лага ДПК 50 х 50 WoodPlastic

  255.00грн