Натуральна деревина

Grid View:

Мербау 140*21*1500-3900

Терасна дошка Мербау 140* 21 * 1500-3900Мербау є твердою породою і має тривалим терміном експлуатації, завдяки високій щільності і вмісту природних масел. Крім твердості даний продукт є дуже стабільним матеріалом і характеризується багатою червоно-коричневої гамою кольорів.Компанія ISE Group здійснює прямі поставки даної продукції з Південно-Східно..

Мербау 90*19*1500-3900

Терасна дошка Мербау 90 * 19 * 1500-3900Мербау є твердою породою і має тривалим терміном експлуатації, завдяки високій щільності і вмісту природних масел. Крім твердості даний продукт є дуже стабільним матеріалом і характеризується багатою червоно-коричневої гамою кольорів.Компанія ISE Group здійснює прямі поставки даної продукції з Південно-Східно..

Сибірська модрина сорт АВ 27 * 142/120 * 2000-6000

Терасна дошка з Сибірської Модрини - Оптимальне співвідношення ціни і якостіДеревина Сибірської Модрини високою міцністю і ізносостойчівостью. Завдяки цим властивостям терасна дошка з Сибірської Модрини може використовуватися на вулиці без додаткової обробки. Компанія ParketInUa є постачальником і імпортером виробів з Сибірської Модрини.Сибірська м..

Тік (Кумару) 120 * 20 * 1000-2500

Терасна дошка Тік (Кумару) 120 * 20 * 1000-2500Тік виготовляються в основному з бірманського або індонезійського тика. Поставляються у вигляді профілів штучно висушених до вологості 16-18%, сортування Select & Better.Оригінальне дерево тик має жовто-коричневим кольором, з більш світлою заболонню і темним ядром, темніє на повітрі. Структура воло..

Термо Ясен 90 * 20 * 800 - 3000 мм (палубний набір)

Терасна дошка з Термо Ясен 90 * 20 * 800 - 3000 ммТермо Ясен (термо модифікований ясен) - це деревина, оброблена за спеціальною технологією при високій температурі і вологості в спеціальних камерах. Така обробка робить ясен міцніше, перешкоджає розвитку мікроорганізмів і грибків усередині деревини. Після термо модифікації ясен набуває насичений кол..

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Терасна дошка з натуральної деревини 

Затишний, міцний і надійний, натуральний, повністю природний та екологічно чистий матеріал . Красу натурального дерева неможливо нічим передати; кожна дошка унікальна і своєрідна. При цьому широкий асортимент оздоблень, профілів, тонувань дає можливість отримати практично будь-який бажаний результат.

Умовно можна розділити на кілька основних видів:

Термо оброблена (термо модифікована) деревина.

Як правило, це термо ясен, термо сосна, термо граб, термо дуб. 

Глибокі виразні відтінки, стабільність, надійність і натуральність – це ті ключові фактори, які виділяють цей вид серед інших.

Неймовірно красиві червоно-коричневі, коричневі та шоколадні відтінки дерева надають особливої ​​краси цьому виду терас.

У процесі термообробки деревини з дерева видаляються всі поживні речовини для грибків і паразитів, що робить термомодифіковану деревину стійкою до паразитів. Також змінюються фізичні властивості деревини – вона стає стійкою до впливу вологи та перепаду температур. 

Терасна дошка з листяних порід: модрина, сосна, смерека


Терасна дошка з екзотичних порід деревини:

мербау, тик, іпі, червоне дерево, масарандуба …..

Терасна дошка з натуральної деревини після монтажу обов'язково покривається захисною олією мінімум у два шари. Цей вид терас вимагає регулярного догляду – чищення та натирання захисною олією раз на один-два роки (залежно від інтенсивності експлуатації). дерева становить від 20 до 40 років (залежно від породи деревини) і безпосередньо залежить від регулярного догляду деревини.