Парканний профіль TERAFEST 120

Grid View:

Парканний профіль Інокс TERAFEST 120 FOREST PLUS

Парканний профіль Інокс TERAFEST 120 FOREST PLUS ПАРКАНИПрипиніть раз і назавжди шліфувати та фарбувати свій старий дерев'яний паркан і зробіть своє життя комфортнішим з спеціально розробленими  планками для паркану TERAFEST® 120 FOREST PLUS. Ви можете обрати до 5 кольорів. Основні переваги:> без необхідності додаткової обробки поверхні> матеріал, що практично не вимагає догляду – ніякої шліфорки та фарбування не потрібно> висока стійкість до кліматичних впливів (сонячне проміння, дощ, мороз, сніг не впливають на зовнішній вигляд)> матеріал не змінює свою форму та вигляд на протязі всього терміну експлуатації> гарантія 25 років на дереворуйнівні гриби, гниття та комах> 100% матеріал можливий до утилізац..

Парканний профіль Кедр TERAFEST 120 FOREST PLUS

Парканний профіль TERAFEST 120 FOREST PLUS ПАРКАНИПрипиніть раз і назавжди шліфувати та фарбувати свій старий дерев'яний паркан і зробіть своє життя комфортнішим з спеціально розробленими  планками для паркану TERAFEST® 120 FOREST PLUS. Ви можете обрати до 5 кольорів. Основні переваги:> без необхідності додаткової обробки поверхні> матеріал, що практично не вимагає догляду – ніякої шліфорки та фарбування не потрібно> висока стійкість до кліматичних впливів (сонячне проміння, дощ, мороз, сніг не впливають на зовнішній вигляд)> матеріал не змінює свою форму та вигляд на протязі всього терміну експлуатації> гарантія 25 років на дереворуйнівні гриби, гниття та комах> 100% матеріал можливий до утилізації> Вироблено..

Парканний профіль Мербау TERAFEST 120 FOREST PLUS

Парканний профіль Мербау TERAFEST 120 FOREST PLUS ПАРКАНИПрипиніть раз і назавжди шліфувати та фарбувати свій старий дерев'яний паркан і зробіть своє життя комфортнішим з спеціально розробленими  планками для паркану TERAFEST® 120 FOREST PLUS. Ви можете обрати до 5 кольорів. Основні переваги:> без необхідності додаткової обробки поверхні> матеріал, що практично не вимагає догляду – ніякої шліфорки та фарбування не потрібно> висока стійкість до кліматичних впливів (сонячне проміння, дощ, мороз, сніг не впливають на зовнішній вигляд)> матеріал не змінює свою форму та вигляд на протязі всього терміну експлуатації> гарантія 25 років на дереворуйнівні гриби, гниття та комах> 100% матеріал можливий до утиліза..

Парканний профіль Палісандр TERAFEST 120 FOREST PLUS

Парканний профіль Палісандр TERAFEST 120 FOREST PLUS ПАРКАНИПрипиніть раз і назавжди шліфувати та фарбувати свій старий дерев'яний паркан і зробіть своє життя комфортнішим з спеціально розробленими  планками для паркану TERAFEST® 120 FOREST PLUS. Ви можете обрати до 5 кольорів. Основні переваги:> без необхідності додаткової обробки поверхні> матеріал, що практично не вимагає догляду – ніякої шліфорки та фарбування не потрібно> висока стійкість до кліматичних впливів (сонячне проміння, дощ, мороз, сніг не впливають на зовнішній вигляд)> матеріал не змінює свою форму та вигляд на протязі всього терміну експлуатації> гарантія 25 років на дереворуйнівні гриби, гниття та комах> 100% матеріал можливий до утил..

Парканний профіль Тік TERAFEST 120 FOREST PLUS

Парканний профіль Тік TERAFEST 120 FOREST PLUS ПАРКАНИПрипиніть раз і назавжди шліфувати та фарбувати свій старий дерев'яний паркан і зробіть своє життя комфортнішим з спеціально розробленими  планками для паркану TERAFEST® 120 FOREST PLUS. Ви можете обрати до 5 кольорів. Основні переваги:> без необхідності додаткової обробки поверхні> матеріал, що практично не вимагає догляду – ніякої шліфорки та фарбування не потрібно> висока стійкість до кліматичних впливів (сонячне проміння, дощ, мороз, сніг не впливають на зовнішній вигляд)> матеріал не змінює свою форму та вигляд на протязі всього терміну експлуатації> гарантія 25 років на дереворуйнівні гриби, гниття та комах> 100% матеріал можливий до утилізації> Вироб..

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Парканний профіль TERAFEST 120 FOREST PLUS 

ПАРКАНИ

Припиніть раз і назавжди шліфувати та фарбувати свій старий дерев'яний паркан і зробіть своє життя комфортнішим з спеціально розробленими  планками для паркану TERAFEST® 120 FOREST PLUS.

Ви можете обрати до 5 кольорів.


Основні переваги:

> без необхідності додаткової обробки поверхні

> матеріал, що практично не вимагає догляду – ніякої шліфорки та фарбування не потрібно

> висока стійкість до кліматичних впливів (сонячне проміння, дощ, мороз, сніг не впливають на зовнішній вигляд)

> матеріал не змінює свою форму та вигляд на протязі всього терміну експлуатації

> гарантія 25 років на дереворуйнівні гриби, гниття та комах

> 100% матеріал можливий до утилізації

> Вироблено в Європейскії унії


Технічні параметри:

ПОВЕРХНЯ ДОШКИ:
Дизайн FOREST з обох сторін, з додаванням кольорового пігменту
ПРОФІЛЬ:
повнотілий профіль, повністю фарбований на всю товщину
РОЗМІР:
120 x 11 mm
ДОВЖИНА:  
3.6 m стандартна довжина
ВАГА

6.1 кг / 3.6 m

ДОСТУПНІСТЬ:  

на складі стандартна довжина – 3,6 м

ДОВЖИНА НА ЗАМОВЛЕННЯ:

від 1м до  3,6 м

СКЛАД

 60% деревина, 40% HDPE

Виробник:

WPC - WOODPLASTIC a.s.

ГАРАНТІЯ:

25 років гарантії на дереворуйнівні гриби, гниття та комах

МОНТАЖ

за додаткову плату