JouPlast

JouPlast


JOUPLAST пропонує широкий асортимент продукції для зовнішніх дизайнерських проектів.

ДИЗАЙН І ОБРОБКА БУДЬ-ЯКИХ ТЕРРАС ПРОСТО І НАДІЙНО

Будучи провідним постачальником опор для терас, компанія JOUPLAST® прагне розробляти інноваційні продукти для зовнішнього ландшафтного дизайну для домовласників та фахівців з ландшафтного дизайну. Ми також прагнемо розробляти продукти, які максимально прості в установці та відповідають усім сучасним вимогам, включаючи дизайн міських садів, створення коконів у саду та комбінації різних елементів та матеріалів.

Зроблено у Франції

Вся наша продукція розробляється та виробляється у Франції.

З нашої бази в департаменті Ен, Франція, ми пишаємось своїм внеском у економічний розвиток нашого рідного регіону.


Прихильність екології та навколишньому середовищу

У рамках нашого вкладу у створення більш здорового довкілля для майбутніх поколінь ми використовуємо лише 100% перероблені матеріали при розробці та виробництві нашої продукції.

Гаряча лінія обслуговування клієнтів

Служба підтримки клієнтів готова відповісти на всі ваші питання про використання/встановлення продуктів JOUPLAST®, наш асортимент аксесуарів, замовлення та прорахунок проекту.

РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ВАШИХ ПРОЕКТІВ З ДИЗАЙНУ І БУДІВНИЦТВА ТЕРРАС

Наш асортимент регульованих та фіксованих опор ідеально підходить для створення терас з брукованим покриттям, керамічною плиткою, протиковзким покриттям, а також дерев'яних/композитних терас. Ми розробили повний асортимент самовирівнюючих опор для рівної або нерівної поверхні. Наші регульовані опори для дерев'яних терас ELEVO® можуть бути встановлені без попередньої підготовки основи.

Команда JOUPLAST® Research & Development прагне постійно розробляти інноваційні продукти, які роблять будівництво терас доступним за вартістю та доступним для максимально можливої кількості клієнтів, незалежно від умов та навколишнього середовища.

Grid View:

140-230 мм регульована опора для керамограніту Jouplast

Регульована опора для монтажу терас висотою від 140 до 230 мм.Ця модель регульованої опори Jouplast® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія.Стійкість до ультрафіолетового випромінюванняСтійкість до зовнішніх погодніх умов: д..

140-230 мм регульована опора для керамограніту Ocape (від JouPlast)

Регульована опора для монтажу терас висотою від 140 до 230 мм.Ця модель регульованої опори OCAPE® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою або  дерев'яних чи композитних терас.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для терасної дошки або фіксатора керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги або плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсі..

140-230 мм регульована опора для терасної дошки Jouplast

Регульована опора для монтажу терас висотою від 140 до 230 мм.Ця модель регульованої опори Jouplast® ідеально підходить для створення дерев'яних чи композитних терас.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для терасної дошки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія.Стійкість до ультрафіолетового випромінюванняСтійкість до зовнішніх погодні..

140-230 мм регульована опора для терасної дошки Ocape (від JouPlast)

Регульована опора для монтажу терас висотою від 140 до 230 мм.Ця модель регульованої опори OCAPE® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою або  дерев'яних чи композитних терас.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для терасної дошки або фіксатора керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги або плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсі..

155-245 мм Регулируемая опора с автоматом корректора уклона

Регульована опора для керамограніта висотою від 155 до 245 мм із вбудованим автоматичним коректором нахилу до 5%.  Ця регульована опорна модель Jouplast® ідеально підходить для створення терас з керамічної плитки на нерівній основі. Висота опори регулюється в діапазоні від 55 до 75 мм. Інтегрована автоматична корекція нахилу дозволяє використовувати опору на рівній або нерівній поверхні та компенсувати нахил до 5%, незалежно від характеристик основи . Верхня частина опори також має вбудований хомут для встановлення керамічної плитки. Вам не потрібно окремо замовляти коректор укосів і фіксатор плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал, а монтаж відбувається значно швидше. Спеціальні фіксатори для монтажу плитки (кера..

20-30 мм регульована опора для керамограніту JouPlast

Регульована опора для керамограніту 20 до 30 мм.Ця модель регульованої опори Jouplast® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія.Стійкість до ультрафіолетового випромінюванняСтійкість до зовнішніх погодніх умов: дощу, сніг..

20-30 мм регульована опора для керамограніту Ocape (від JouPlast)

Регульована опора для монтажу керамограніту заввишки від 20 до 30 мм. Ця модель регульованої опори OCAPE® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою.Унікальна конструкція опори з вбудованим фіксатором для монтажу керамічної плитки. Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги або плитки – ви не переплачуєте за зайвий матеріал і значно прискорюється монтаж. Надзвичайна надійність – опора витримує навантаження до 1 000 кг.Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить понад 300 см2, площа контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2, площа контактуДіапазон температур: від -40 до +60 градусів Цельсія.Стійкість до ультрафіолетового випромінювання Стійкість до зовнішніх погодних умов: дощу..

20-30 мм регульована опора для терасної дошки Jouplast

Регульована опора для монтажу терас висотою від 20 до 30 мм.Ця модель регульованої опори Jouplast®  ідеально підходить для створення дерев'яних чи композитних терас.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для терасної дошкиВам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія.Стійкість до ультрафіолетового випромінюванняСтійкість до зовн..

20-30 мм регульована опора для терасної дошки Ocape (від JouPlast)

Регульована опора для монтажу терас висотою від 40 до 60 мм.Ця модель регульованої опори OCAPE® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою або  дерев'яних чи композитних терас.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для терасної дошки або фіксатора керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги або плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія...

29-39 мм Регулируемая опора с автоматом корректора уклона

Регульована опора для керамограніта висотою від 29 до 39 мм із вбудованим автоматичним коректором нахилу до 5%.  Ця регульована опорна модель Jouplast® ідеально підходить для створення терас з керамічної плитки на нерівній основі. Висота опори регулюється в діапазоні від 55 до 75 мм. Інтегрована автоматична корекція нахилу дозволяє використовувати опору на рівній або нерівній поверхні та компенсувати нахил до 5%, незалежно від характеристик основи . Верхня частина опори також має вбудований хомут для встановлення керамічної плитки. Вам не потрібно окремо замовляти коректор укосів і фіксатор плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал, а монтаж відбувається значно швидше. Спеціальні фіксатори для монтажу плитки (керамо..

40-60 мм регульована опора для керамограніту Jouplast

Регульована опора для монтажу терас висотою від 40 до 60 мм.Ця модель регульованої опори Jouplast® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія.Стійкість до ультрафіолетового випромінюванняСтійкість до зовнішніх погодніх ..

40-60 мм регульована опора для керамограніту Ocape (від JouPlast)

Регульована опора для монтажу терас висотою від 40 до 60 мм.Ця модель регульованої опори OCAPE® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою або  дерев'яних чи композитних терас.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для терасної дошки або фіксатора керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги або плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія...

40-60 мм регульована опора для терасної дошки Jouplast

Регульована опора для монтажу терас висотою від 40 до 60 мм.Ця модель регульованої опори Jouplast®  ідеально підходить для створення дерев'яних чи композитних терас.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для терасної дошкиВам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія.Стійкість до ультрафіолетового випромінюванняСтійкість до зовн..

40-60 мм регульована опора для терасної дошки Ocape (від JouPlast)

Регульована опора для монтажу терас висотою від 40 до 60 мм.Ця модель регульованої опори OCAPE® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою або  дерев'яних чи композитних терас.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу лаги для терасної дошки або фіксатора керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для лаги або плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія...

50-80 мм регульована опора для керамограніту Jouplast

Регульована опора для монтажу терас висотою від 50 до 80 мм.Ця модель регульованої опори Jouplast® ідеально підходить для створення терас з керамічною плиткою.Унікальна конструкція опори з інтегрованим фіксатором для монтажу керамічної плитки.Вам не потрібно окремо замовляти фіксатор для плитки - ви не переплачуєте за зайвий матеріал та значно пришвидшується монтаж.Надзвичайна надійність - опора витримує навантаження до 1 000 кг. Діаметр нижньої частини опори 208 мм, що становить більше 300 см2 площу контактуДіаметр верхньої частини опори 120 мм, що становить більше 100 см2 площу контактуДіапазон температур: від -40 до + 60 градусів Цельсія.Стійкість до ультрафіолетового випромінюванняСтійкість до зовнішніх погодніх умов: дощ..

Показано від 1 до 15 з 27 (всього сторінок: 2)