Сибірська модрина сорт АВ 27 * 142/120 * 2000-6000

Сибірська модрина сорт АВ 27 * 142/120 * 2000-6000

30.00грн
Виробник:
Код товару: Сибирская лиственница
 • Версія для друку:
 • Наявність: В наявності

  Огляд

  Терасна дошка з Сибірської Модрини - Оптимальне співвідношення ціни і якостіДеревина Сибірської Модрини високою міцністю і ізносостойчівостью. Завдяки цим властивостям терасна дошка з Сибір...

  Особливості Продукта

  • Поверхня рифлення / гладка
  • Товщина 27 мм
  • Длина 2000-6000 мм
  • Ширина 120/142 мм

  Опис Продукта

  Терасна дошка з Сибірської Модрини - Оптимальне співвідношення ціни і якості


  Деревина Сибірської Модрини високою міцністю і ізносостойчівостью. Завдяки цим властивостям терасна дошка з Сибірської Модрини може використовуватися на вулиці без додаткової обробки. Компанія ParketInUa є постачальником і імпортером виробів з Сибірської Модрини.

  Сибірська модрина - відмінний будівельний матеріал. Для нього характерні насичені кольори - від червоно-коричневого до золотисто-медового.


  Терасна з сибірської модрини, має стійкість до руйнівної дії цвілі, грибка і несприятливих умов, а також має відмінну механічну міцність, що робить її ідеальною для відкритих терас.

  Після монтажу тераси з сибірської модрини, необхідно обов'язково забезпечити вентильований простір. При контакті з землею термін модрини сибірської становить 5-15 років, в той час як деревина служби, які не стикається з землею, має період в декілька разів довше.

  Деревину необхідно промаслюється, це дозволить зберегти її природний колір, адже без неї модрина буде Патинована. Особливість, яка відрізняє сибірську модрину від композитної терасної дошки, - це дуже багатий спектр фактури.

  Для максимального захисту дерева і естетики дошки з сибірської модрини необхідно не рідше одного разу на рік обробляти захисним маслом.

  Модрина один з найпопулярніших матеріалів, що використовуються в житловому будівництві.

  Зовні виглядає неймовірно красиво, має гладкий, досить товстий стовбур і крону конічної форми.

  Модрина сибірська помітно твердіше модрини європейської - через коротке холодного літа і довгої суворої зими її зростання повільний. Низькі річні прирости (і, отже, більш щільне зерно) і великий відсоток пізньої (більш твердої) деревини роблять сибірську модрину довговічною і довговічною.

  Модрина сибірська використовується в основному в будівельних цілях - як матеріал для внутрішніх та зовнішніх конструкцій, в першу чергу гідростроенія, земляних робіт, мостів. Він також використовується в якості матеріалу для виготовлення порогів, вікон, дверей, сходів, меблів, панелей, стовпів і багатьох, інших.

  Написати відгук

  Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре
  Перевірка

  Під час замовлення ви отримаєте електронний лист із підтвердженням. Після того, як ваше замовлення буде відправлено, вам буде надіслано електронною поштою інформацію про відстеження відправлення вашого замовлення. Ви можете вибрати бажаний спосіб доставки на сторінці Інформація про замовлення під час оформлення замовлення.

  Загальний час, необхідний для отримання вашого замовлення, наведено нижче:

   

  Загальний час доставки обчислюється з моменту розміщення вашого замовлення до моменту його доставки. Загальний час доставки розбивається на час обробки та час доставки.

  Час обробки: Час, необхідний для підготовки вашого товару до доставки з нашого складу. Це включає підготовку ваших товарів, перевірку якості та упаковку для відвантаження.

  Час доставки: Час, коли ваш товар (и) переміщується з нашого складу до пункту призначення.

  Доставка з вашого місцевого складу відбувається значно швидше. Може стягуватися певна плата.

  Крім того, час доставки залежить від того, де ви знаходитесь і звідки надходить ваш пакет. Якщо ви хочете дізнатися більше інформації, зверніться до служби підтримки клієнтів. Ми вирішимо вашу проблему якомога швидше. Насолоджуйтесь покупками!

  -57%

  BONA CLEANER Клінер

  250.00грн    588.00грн  

  Кліпса монтажна

  21.25грн
  -58%
  -58%

  Лага ДПК 50 х 30 WoodPlastic

  238.00грн

  Лага ДПК 50 х 50 WoodPlastic

  255.00грн