Термо модифікований ясен

Grid View:

Термо Ясен 90 * 20 * 800 - 3000 мм (палубний набір)

Терасна дошка з Термо Ясен 90 * 20 * 800 - 3000 ммТермо Ясен (термо модифікований ясен) - це деревина, оброблена за спеціальною технологією при високій температурі і вологості в спеціальних камерах. Така обробка робить ясен міцніше, перешкоджає розвитку мікроорганізмів і грибків усередині деревини. Після термо модифікації ясен набуває насичений колір каштанового меду, який вигідно підкреслює деревну структуру.Екологічність і натуральність обробок зараз як ніколи в моді, а термообробка дозволяє використовувати матеріали більш 25 років.Згодом дошка з ясена стає сріблясто-коричневою, а потім і попелястої. Це нормальний процес реакції натурального дерева на сонці. Щоб не допускати зміни відтінку тераси, досить нанести спеціальне масло на поверх..

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Термо модифікований ясен

натуральний і стабільний продукт для застосування на терасах, фасадах, зовнішніх конструкціях.

Завдяки своїм властивостям поле термообробки деревина стає стабільною і несприйнятливою до зовнішніх погодних факторів.

Термоясень- це деревина, оброблена при високій температурі і вологості в спеціальних камерах. Така обробка робить ясен міцніше і блокує розвиток мікроорганізмів і грибків усередині деревини. Після термокамери ясен набуває насичений колір каштанового меду, який вигідно підкреслює деревну структуру.


Екологічність і натуральність обробок зараз як ніколи в моді, а термообробка дозволяє використовувати матеріали більш 25 років.


Згодом дошка з ясена стає сріблясто-коричневою, а потім і попелястої. Це нормальний процес реакції натурального дерева на сонці. Щоб не допускати зміни відтінку тераси, досить нанести спеціальне масло на поверхню і дати йому вбратися.


Терасна дошка з термоясеня придатна до використання в будь-яких погодних умовах і численних ландшафтних дизайнерських рішеннях. Це і садові пішохідні доріжки і біля басейну майданчики, альтанки, літні відкриті тераси, веранди, балкони і багато іншого.