Екзотична деревина

Grid View:

Мербау 140*21*1500-3900

Терасна дошка Мербау 140* 21 * 1500-3900Мербау є твердою породою і має тривалим терміном експлуатації, завдяки високій щільності і вмісту природних масел. Крім твердості даний продукт є дуже стабільним матеріалом і характеризується багатою червоно-коричневої гамою кольорів.Компанія ISE Group здійснює прямі поставки даної продукції з Південно-Східної Азії і може запропонувати вам вигідні ціни та висока якість продукції.Згодом, деревина мербау стає темніше, і рівномірніше за кольором.Терасну дошку з деревини Мербау рекомендується обробляти спеціальним захисним маслом. Така обробка надовго збереже природну красу деревини і захистів її від вигорання і сірого нальоту. Мербау відрізняється стійкістю до процесів гниття, їй не страшні процеси гнитт..

Мербау 90*19*1500-3900

Терасна дошка Мербау 90 * 19 * 1500-3900Мербау є твердою породою і має тривалим терміном експлуатації, завдяки високій щільності і вмісту природних масел. Крім твердості даний продукт є дуже стабільним матеріалом і характеризується багатою червоно-коричневої гамою кольорів.Компанія ISE Group здійснює прямі поставки даної продукції з Південно-Східної Азії і може запропонувати вам вигідні ціни та висока якість продукції.Згодом, деревина мербау стає темніше, і рівномірніше за кольором.Терасну дошку з деревини Мербау рекомендується обробляти спеціальним захисним маслом. Така обробка надовго збереже природну красу деревини і захистів її від вигорання і сірого нальоту. Мербау відрізняється стійкістю до процесів гниття, їй не страшні процеси гнитт..

Тік (Кумару) 120 * 20 * 1000-2500

Терасна дошка Тік (Кумару) 120 * 20 * 1000-2500Тік виготовляються в основному з бірманського або індонезійського тика. Поставляються у вигляді профілів штучно висушених до вологості 16-18%, сортування Select & Better.Оригінальне дерево тик має жовто-коричневим кольором, з більш світлою заболонню і темним ядром, темніє на повітрі. Структура волокон пряма. Добре піддається обробці.Цінність деревини Тік (кумару) полягає в її високій, міцності і довговічності. Щільність деревини Тік (кумару) становить 1100 кг / м3. Хімічний склад деревини дозволяє терасної дошці з кумару протистояти грибків, гниття, комах-шашіль.Батьківщиною тика є Бірма, однак ці дерева ростуть і в Індії, Таїланді, Індонезії, Яві. Частково зустрічаються в Малайзії, Борнео,..

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Екзотична деревина


Терасна дошка з екзотичний деревини (Мербау, Тік, Гараппа) - це прекрасний матеріал для обробки відкритих веранд, терас, альтанок, обробки біля басейну, садових доріжок, пірсів.


Екзотичні породи деревини є твердими і мають тривалим терміном експлуатації, завдяки високій щільності і вмісту природних масел.

Виділення масел в перші місяці експлуатації можуть посилити погодні умови, наприклад опади і підвищена вологість. У зв'язку з цим, при влаштуванні терас і балконів, необхідно передбачити водостік. Згодом, деревина стає темніше, і рівномірніше за кольором.

Терасну дошку з екзотичної деревини рекомендується обробляти спеціальним захисним маслом. Така обробка надовго збереже природну красу деревини і захистів її від вигорання і сірого нальоту.